Persoonlijk Lentink contact

Onze mensen

Leer ons kennen

Naam: Daniel Lentink

Functie: CEO / Owner

E-mail: dlentink@lentink.nl

Tel: +31 (0) 315 382130

Scan contactgegevens

Naam: Ronald Pool

Functie: CTO (VPMI)

E-mail: rpool@lentink.nl

Tel: +31 (0) 315 382133

 

Scan contactgegevens

Naam: Ruben Kraan

Functie: Front office (Sales)

E-mail: rkraan@lentink.nl

Tel: +31 (0) 315 382130

 

Scan contactgegevens


Naam: Jeroen Gesink

Functie: HRM manager

E-mail: jgesink@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

Naam: Koen van Loon

Functie: Finance manager

E-mail: kvanloon@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

Naam: Jessica Pool

Functie: Senior Purchase

E-mail: jpool@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

Naam: Bob Kerver

Functie: Junior Purchase

E-mail: bkerver@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 Naam: Norbert Mengers

Functie: Senior Planning / Isah7

E-mail: nmengers@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

Naam: Onne Ydel

Functie: Planning

E-mail: oydel@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

Naam: Eric Walter

Functie: Projects / ERP-Isah7

E-mail: ewalter@lentink.nl

Tel: +31 (0) 315 382130

Naam: Orsi Turi

Functie: Sales administration

E-mail: oturi@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

Naam: Angelique Bod-Giesen

Functie: Administration

E-mail: abod@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

Naam: Irma Bruil

Functie: Reception

E-mail: ibruil@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

Naam: Malte Ludiger

Functie: Pressfloor manager

E-mail: mludiger@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382130

Naam: Frank Rensink

Functie: Assembly manager

E-mail:frensink@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382130

 Naam: Jack Basters

Functie: Senior Quality manager

E-mail: jbasters@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

Naam: Patrick Steeg

Functie: Quality assistant

E-mail: psteeg@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382130

Naam: Bennie Mellendijk

Functie: Incoming goods

E-mail: bmellendijk@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 Naam: Marco Spekschoor

Functie: Expedition

E-mail: mspekschoor@lentink.nl

Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 

Mogelijkheden

Persbewerkingen

DIEPTREKKEN & vervormen Lentink beschikt als één van de weinige in Nederland over zes 400 Tons persen en drie 700 Tons persen, allen voorzien van een trekkussen. Een belangrijke factor daarbij is dat onze perstafels een netto afmeting hebben van ruim 3800 mm x 2200 mm. De grote perstafels geven ons de mogelijkheid om meerdere […]

Ponsen & Laseren

De laatste stand der techniek en onderhoud waarborgt de inzetbaarheid van  onze machines: continu hoge kwaliteit, korte doorlooptijd en lage productie kosten. Onze CNC-ponsmachine met slagschaar heeft een bereik van:  3.000mm x 1.500mm max. plaatafmeting. Deze machine produceert  24/7 d.m.v. een volledig automatisch plaatmagazijn en palletisering systeem. Verder beschikken wij over de nieuwste Prima fiber-lasermachines van 2,5Kw en […]

Plaatassemblage

Er worden diverse plaatstaal verbindingstechnieken toegepast binnen Lentink. Wij beschikken over een breed scala aan special gebouwde, gerobotiseerde las-, puntlas- en clinchmachines. Door al meer dan 30 jaar een grote diversiteit aan materialen te verbinden hebben wij een grote mate van expertise op het gebied van plaatwerk verbindingstechniek opgebouwd. Bekijk hieronder een video impressie van […]

Montage techniek

Een mogelijke optie voor u als klant binnen ons productieproces is het monteren van producten. Hierin kan gekozen worden voor het voor- of afmonteren en compleet verpakken van diverse onderdelen zoals een halffabricaat of gereed product. Wij leveren bijvoorbeeld onze klanten producten aan, die direct aan hun eigen montagelijn verder afgemonteerd worden.   Onze montageafdeling […]

Logistiek

Logistiek is één van de speerpunten van Lentink. Een hoge betrouwbaarheidsgraad in het leveren volgens de JIT-methodiek is voor ons bedrijf een dagelijkse routine. De goederen- & productstromen binnen onze organisatie worden aangestuurd op basis van ons ERP-systeem. Kan Ban, EDI en VMI zijn voor onze organisatie dagelijkse processen waarmee wij voor zover mogelijk onze […]

Projectmanagement

Lentink verzorgt het projectmanagement van A tot Z. Van idee tot schets, van tekening tot productimplementatie. Tijdens het project stuurt het projectteam aan op productontwerp, processen, kwaliteit, planning en kosten, met een zo optimaal mogelijk procesgestuurde productiestrategie ten gunste voor u als klant. Het team werkt procesgestuurd. Tekeningen worden beoordeeld, verwerkt en geïmplementeerd volgens vaste branchegerelateerde en […]

Kanten & Buigen

Wij beschikken over kantbanken met maximale afmetingen tot 4 meter, met een tonnage tot maximaal 350 Ton. Naast conventionele kantbanken beschikken wij ook over een kantbank die is uitgerust met een robot in combinatie met een traverse van 10 meter.     Meerdere bewerkingen zijn in combinatie onder de kantbank tegelijk mogelijk. Bekijk hieronder een […]

Gereedschapsmakerij

De kleinere gereedschappen die nodig zijn om de producten voor onze klanten te kunnen produceren worden door onze eigen gereedschapsmakerij ontworpen en vervaardigd. Verder werkt Lentink al jaren met diverse vaste gereedschapsmakerijen in Europa, waar grote projecten direct onder gebracht kunnen worden. Wij bewaken de voortgang nauwlettend (projectbegeleiding) en verzorgen de perfecte afstemming op de […]

Oppervlaktebehandeling

POEDERCOATING Lentink beschikt over ruim 35 jaar ervaring op het  gebied van poedercoaten. Door de recent geplaatste poeder coatlijnen voorzien van de laatste stand der techniek op het gebied van milieu, veiligheid, kostenbesparing en kwaliteit, kunnen wij dagelijks grote hoeveelheden producten kwalitatief poeder coaten. GEAUTOMATISEERD MILIEUVRIENDELIJK ONTVETTEN Het merendeel van ons klantenbestand heeft er behoefte aan […]