De mensen

Achter Lentink

 

daniel_lentink

Naam: Daniel Lentink
Functie: Directeur/Eigenaar
E-mail: dlentink@lentink.nl



 

 

 

Lentink RonNaam:     Ronald Pool

Functie:  CTO (VPMI)

E-mail:   rpool@lentink.nl

Tel:          +31 (0) 315 382133

   
   
   
   

 

 

 

lentinkNaam:     Ruben Kraan

Functie:  Verkoop 

E-mail:   rkraan@lentink.nl

Tel:          +31 (0) 315 382130

 
 
   
   
 

 

 


norbert_mengers

Naam: Norbert Mengers
Functie: Planning
E-mail: nmengers@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 

 

 

Naam: Bob Kerver
Functie: Inkoop
E-mail: bkerver@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130


 

 

 Jeroen Lentink kleine foto

Naam: Jeroen Gesink
Functie: HRM
E-mail: jgesink@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 

 

 

eric_walter

Naam: Eric Walter
Functie: Projecten/ERP
E-mail:
ewalter@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 

 

 

marco_spekschoor

Naam: Marco Spekschoor
Functie: Expeditie
E-mail: mspekschoor@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 

 

 

bennie_mellendijk

Naam: Bennie Mellendijk
Functie: Binnenkomende goederen
E-mail: bmellendijk@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 

 

 

koen_van_loon

Naam: Koen van Loon
Functie: Financiën
E-mail: kvanloon@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 

 

 

jessica_pool

Naam: Jessica Pool
Functie: Inkoop
E-mail: jpool@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 

 

 

 

Naam: Orsi Turi
Functie: Administratie
E-mail: oturi@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130


 

 

angelique_bod

Naam: Angelique Bod-Giesen
Functie: Administratie
E-mail: abod@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130


 

 

 

lentink onno
Naam:     Onno Ferwerda
Functie:   KD
E-mail:     oferwerda@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382130  

 

 

 

malte_ludiger

Naam: Malte Ludiger
Functie: Chef perserij
E-mail: mludiger@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130

 

 

 

irma_bruin

Naam: Irma Bruil
Functie: Receptie
E-mail: ibruil@lentink.nl
Telefoon: +31 (0) 315 382 130