Loader

PERSOONLIJK LENTINK CONTACT

Daniel
Daniel Lentink
Tel: +31 (0) 315 382130
E-mailadres: dlentink@lentink.nl
Functie: CEO / Owner
Ronald
Ronald Pool
Tel: +31 (0) 315 382133
E-mailadres: rpool@lentink.nl
Functie: CTO (VPMI)
Ruben
Ruben Kraan
Tel: +31 (0) 315 382130
E-mailadres: rkraan@lentink.nl
Functie: Front office (Sales)
Tim
Tim Bennink
Tel: +31 (0) 315 382130
E-mailadres: tbennink@lentink.nl
Functie: Front office (Sales)
Jeroen
Jeroen Gesink
Tel: +31 (0) 315 382 130
E-mailadres: jgesink@lentink.nl
Functie: HRM manager
Koen
Koen van Loon
Tel: +31 (0) 315 382 130
E-mailadres: kvanloon@lentink.nl
Functie: Finance manager
Jack
Jack Basters
Tel: +31 (0) 315 382 130
E-mailadres: jbasters@lentink.nl
Functie: Senior Quality manager
Jessica
Jessica Pool
Tel: +31 (0) 315 382 130
E-mailadres: jpool@lentink.nl
Functie: Senior Purchase
Bob
Bob Kerver
Tel: +31 (0) 315 382 130
E-mailadres: bkerver@lentink.nl
Functie: Junior Purchase
Irma
Irma Bruil
Tel: +31 (0) 315 382 130
E-mailadres: ibruil@lentink.nl
Functie: Reception
Orsi
Orsi Turi
Tel: +31 (0) 315 382 130
E-mailadres: oturi@lentink.nl
Functie: Sales administration
Angelique
Angelique Bod-Giesen
Tel: +31 (0) 315 382 130
E-mailadres: abod@lentink.nl
Functie: Administration